Oferta CitiBanku dla kierowców – rejestrator, cashback i punkty payback

Oferta CitiBanku dla kierowców – rejestrator, cashback i punkty payback

17 sierpnia 2015 Wyłączono przez szydlot

citibank_motokarta_bpW Citibanku promocja goni promocję. Jeszcze nie zakończyła się oferta dla osób lubiących gadżety elektroniczne, w której Citibank oferuje gadżet samsunga za wzięcie karty kredytowej a już wystartowała nowa promocja tym razem skierowana do kierowców. W ofercie zyskujemy aż na 3 sposoby a bank nie stawia bardzo restrykcyjnych warunków więc warto skorzystać. Ale do rzeczy.

Warunki promocji

Przedmiotem promocji jest karta kredytowa CitiBank-BP Payback, przy zamówieniu której bank oferuje nam aż 3 bonusy, pod warunkiem, że nie byliśmy posiadaczami karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku. Gdy spełnimy już ten, niezbyt wygórowany warunek, musimy jeszcze zawnioskować o kartę Citibank-BP Payback, złożyć odpowiednie dokumenty i po otrzymaniu karty aktywować ją. Gdy już tego dokonanym możemy liczyć na bonusy od banku. Są to:

  1. Wideorejestrator Mio MiVue 600, którego wartość określona jest na 349 złotych i tyle faktycznie kosztuje w sklepie firmowym.  Przedmiot ten otrzymamy jeżeli w ciągu 30 dni od wydania karty przeprowadzimy nią transakcję na min. 1000 złotych oraz zalogujemy się w tym czasie min. 1 raz do serwisu CitiOnline.
  2. Cashback w wysokości 1 zł za każdy litr paliwa zatankowany na stacjach BP. W rzeczywistości cashback ustalany jest jako iloraz najwyższej kwoty wydanej w danymi miesiącu na stacji BP przez średnią cenę paliwa PB95. Zwrot dostaniemy za 1 (najwyższą) transakcję w danym miesiącu, a suma zwrotów nie może przekroczyć 200 złotych.
  3. Powitalne punkty Payback, dostaniemy w zależności od wybranej karty. I tak za kartę srebrną dostaniemy 1500 punktów a za złotą 3000 punktów. Dodatkowo za każdą transakcję poza stacją benzynową BP dostaniemy 1 punkt Payback za każde wydane 5 złotych.

 

Aby wziąć udział w promocji, i zgarnąć wszystkie 3 bonusy, należy złożyć wniosek o kartę przez internet nie później niż 31 grudnia 2015 roku.

Informacje dodatkowe

Tak jak w przypadku innych promocji Citibank Handlowy bonusy oznaczają, że karta nie będzie darmowa. I tak, jeżeli wnioskujemy o kartę srebrną opłata za kartę wynosi 8 złotych miesięcznie, natomiast jeżeli wnioskujemy o kartę złotą opłata wyniesie aż 18 złotych. Warto jeszcze wspomnieć, że bonusy do kart nie są obwarowane żadnymi zobowiązaniami lojalnościowymi a więc możemy rozwiązać umowę w każdym momencie bez żadnych konsekwencji.

 

Karta promocji

Karta promocji
Rodzaj produktuKarta kredytowa
Status oferty Oferta wygasła
Nagroda550 złotych
WarunkiNagroda gadżet Samsung o wartości ok. 400 złotych.

Warunki:
- złożyć wniosek o kartę, otrzymać ją i aktywować,
- wydać bezgotówkowo kartą min. 1000 złotych w ciągu pierwszych 30 dni,
- zalogować się do Citi Online
- tankować min. 1 raz w miesiącu na stacjach BP (cashBack)
Ograniczenia- brak karty od 01.01.2015,
- brak powiązania z Citibank Handlowy