bzwbk-konto-godne-poleceniaCoraz bardziej skomplikowane promocje wymyśla bank BZWBK. Niestety nie jest to już czas, gdy za założenie konta można było zgarnąć nawet 700 złotych. Tym razem do wzięcia jest 20 euro za założenie konta i włączenie usługi e-FX czyli internetowej platformy wymiany walut.

Warunki promocji

W promocji mogą wziąć udział osoby, które:

  • nie posiadają konta (złotówkowego) w dniu 23.07.2015 roku,
  • do 31.08.2015 [link]złożą internetowy wniosek o założenie Konta Godnego Polecenia[/link] wraz z wnioskiem o kartę debetową,
  • w dniu wypłaty nagrody posiadają konto walutowe w euro w banku,
  • do 30 września 2015 roku:
    • podpiszą umowę (poprzez przelew weryfikacyjny lub przez kuriera),
    • uruchomią w serwisie internetowym banku usługę e-FX,
    • wydadzą kartą debetową wydaną do konta 300 złotych (także w internecie)

Nagroda w wysokości 20 EURO zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków (czyli jeżeli warunki spełnimy w sierpniu to nagrodę dostaniemy do końca września).

Dodatkowe informacje

[link]Konto Godne Polecenia[/link] z BZWBK jest bezpłatne. Nic nie zapłacimy także za przelewy zlecone przez internet oraz wypłaty z bankomatów przez BLIK.

Karta do konta jest już płatna jeżeli nie spełnimy określonych warunków. Bank oferuje kartę MasterCard Supri bezpłatną w przypadku wydania nią 500 złotych, w przeciwnym wypadku karta ta kosztuje 5 złotych. Jeżeli nie chcemy wydawać takiej kwoty lepszym rozwiązaniem może być karta MasterCard Payback, która kosztuje 1 złoty w przypadku rozliczenia co najmniej 5 transakcji, lub 5 złotych jeżeli transakcji będzie mniej. Dodatkowym bonusem są punkty programu Payback gdzie za każde wydane 5 złotych dostaniemy 1 punkt w tym programie.

[oferta num=27]

You May Also Like

More From Author