bzwbk_agoraBZWBK stał się wyjątkowo aktywny jeżeli chodzi o promocje, choć do dawnych ofert obecnym daleko. Trwa jeszcze promocja BZWBK w której za założenie konta i zyskujemy 20 EURO a już uruchomiona została nowa promocja w której wraz z Agorą oferują do 50 70 złotych premii za założenie konta, 10 złotych premii za założenie lokaty oraz dodatkowo daje możliwość wygrania tableta. Oferta wygląda ciekawie, ale aby na niej zarobić trzeba zastosować pewien trik o którym piszę poniżej.

Warunki promocji

Bank działa wyjątkowo liberalnie do warunków promocji, gdyż wykluczeni z niej są wyłącznie pracownicy banku oraz obecni klienci tzn, osoby, które posiadały konto osobiste w złotych w dniu 19.08.2015 roku.

Aby skorzystać z promocji należy do 15 września 2015:

 • zarejestrować się w akcji Agory klikając w [link]ten link[/link],
 • potwierdzić rejestrację, klikając w link otrzymany mailem,
 • kliknąć w link udostępniony w serwisie Agory, który przeniesie na stronę rejestracji tzn. centrum24.pl
 • wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej,
 • wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia z Kartą Omni
 • zawrzeć umowę o ww. produkty poprzez:
  • przelew 1 zł z innego konta lub
  • podpisanie umowy w obecności kuriera
 • do 15 października wydać kartą 100 złotych w transakcjach bezgotówkowych
 • do 4 listopada uzupełnić numer Konta w serwisie Agory

Za te czynności 19 listopada otrzymamy od Agory 50 70 złotych. Przelew zostanie przesłany na założone konto.

Dodatkowo możemy otrzymać premię w wysokości 10 złotych za założenie do 15 października 2015 roku Lokaty Mobilnej. Lokata ta ma oprocentowanie 2,5%, zawieramy ją na 4 miesiące a kwota lokaty musi się mieścić pomiędzy 1000 a 20000 złotych

Konkurs

Jeżeli mamy żyłkę współzawodnictwa możemy powalczyć o tablet Samsung Galaxy Tab 3. Do wygrania jest 28 tabletów a dostaną je ludzie, którzy założą lokatę terminową jako pierwsi w danym dniu promocji. Aby więc wygrać tablet musimy zaraz po północy założyć lokatę mobilną.

Tablet wygląda na taki sam co w promocji Citibanku, gdzie za wzięcie karty kredytowej i wydanie nią w ciągu 30 dni 1000 złotych. Jeżeli nam się nie powiedzie możemy więc skorzystać z tej promocji.

Inne informacje

Prowadzenie Konta Godnego Polecenia jest darmowe. Darmowe są również przelewy

Karta Omni , którą musimy wziąć w promocji niestety jest płatna i kosztuje 7 złotych miesięcznie. W praktyce więc za 3 miesiące jakie musimy mieć konto aby otrzymać premię karta kosztowałaby nas co najmniej 21 złotych na szczęście, aby zaoszczędzić na opłatach, możemy po wykonaniu obrotu (100 złotych) zrezygnować z karty i dzięki temu możemy zaoszczędzić opłaty za 2 miesiące.

Aktualizacja

Agora zwiększyła kwotę bonusa do 70 złotych, co ma pokryć koszt karty.

 

[oferta num=29]

 

You May Also Like

More From Author