bzwbk_agoraNiedawno pisałem o ofercie BZWBK, w której za założenie konta bank oferował najpierw 50 a potem 70 złotych oraz dodatkową premię w wysokości 10 złotych za założenie lokaty mobilnej (oprocentowanej 2,5%). Teraz oferta ta dostępna jest przez Groupon, z dodatkowym bonusem w wysokości 90 złotych do wydania w serwisie Groupon.pl.  Bonus w serwisie Groupon  powoduje, że tej ofercie nie ma możliwości wygrania tableta, który można zgarnąć w konkursie rejestrując się z ciągle aktywnej promocji Banku i Agory.

Warunki promocji

Podobnie jak w pierwotnej ofercie bank działa dosyć liberalnie z warunkami promocji, choć jeden zapis wydaje się nieprecyzyjny. Z promocji wykluczeni są wyłącznie pracownicy banku oraz obecni klienci tzn, osoby, które posiadały w BZWBK konto osobiste w złotych w dniu 19.08.2015 roku. Dodatkowo z oferty nie mogą skorzystać osoby, które już założyły konto w ramach promocji.

Pewną kontrowersją jest dla mnie w tym momencie zapis w regulaminie, który mówi że z promocji nie mogą skorzystać „klienci, którzy przed dniem 07 września 2015 złożyli wniosek o Konto Godne Polecenia,”. Może to znaczyć, że z promocji wykluczeni będą wszyscy klienci, którzy kiedykolwiek mieli Konto Godne Polecenia. W tej sprawie wysłałem zapytanie do organizatora.

Aktualizacja: Po napisaniu do organizatora, dostałem odpowiedź, że w promocji na Groupon nie mogą wziąć udziału osoby, które kiedykolwiek przed 7 września 2015 roku posiadały Konto Godne Polecenia. Tak więc promocja staje się mniej atrakcyjna. Tego ograniczenia nie ma w ofercie banku, dostępnej bez groupona.

Jeżeli jednak nie mieliście nigdy takiego konta, to aby skorzystać z promocji należy:

 • [link]do 25 września 2015 roku kupić kupon w serwisie groupon.pl[/link],
 • w terminie od 7 do 30 września 2015 roku zrealizować kupon poprzez
  • zarejestrowanie się w akcji Agory podając adres email i prawidłowy i kompletny nr kodu groupon,
  • potwierdzić rejestrację, klikając w link otrzymany mailem,
  • kliknąć w link udostępniony w serwisie Agory, który przeniesie na stronę rejestracji tzn. centrum24.pl
  • wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej,
  • wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia z Kartą Omni
 • do 30 października zawrzeć umowę o ww. produkty poprzez:
  • przelew 1 zł z innego konta lub
  • podpisanie umowy w obecności kuriera
 • do 30 października wydać kartą 100 złotych w transakcjach bezgotówkowych
 • ok. 16 listopada odebrać maila od Agory z informacją o przyznaniu nagrody,
 • do 24 listopada uzupełnić numer Konta w serwisie Agory

Za te czynności do dnia 4 grudnia otrzymamy od Agory 70 złotych. Przelew zostanie przesłany na założone konto.

Dodatkowo osoby, które podadzą prawidłowy nr kuponu Groupon.pl otrzymają do wykorzystania voucher w wysokości 90 złotych do wykorzystania w serwisie. Środki pojawią się na koncie w groupona do 20 listopada 2015 roku i będzie można je wykorzystać do 31 grudnia 2015 roku.

Dodatkowo możemy otrzymać premię w wysokości 10 złotych za założenie do 30 października 2015 roku Lokaty Mobilnej. Lokata ta ma oprocentowanie 2,5%, zawieramy ją na 4 miesiące a kwota lokaty musi się mieścić pomiędzy 1000 a 20000 złotych

Inne informacje

Prowadzenie Konta Godnego Polecenia jest darmowe. Darmowe są również przelewy

Karta Omni , którą musimy wziąć w promocji niestety jest płatna i kosztuje 7 złotych miesięcznie. W praktyce więc za 3 miesiące jakie musimy mieć konto aby otrzymać premię karta kosztowałaby nas co najmniej 21 złotych na szczęście, aby zaoszczędzić na opłatach, możemy po wykonaniu obrotu (100 złotych) zrezygnować z karty i dzięki temu możemy zaoszczędzić opłaty za 2 miesiące.

 

[oferta num=38]

 

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours
 1. 1
  Julia

  Wymienione powyzej lokaty z bonusami za otwarcie sa rowniez dostepne dla obecnych klientow, tylko oni z wyjatkiem BZ WBK nie maja co liczyc na dodatkowy profit za zalozenie konta z premia od 55 do 150 zl.

Comments are closed.