citi_tablet_karta3Jak to ma w swoim zwyczaju, bank Citi Handlowy wystartował z kolejną promocją, oferując bonus za założenie karty kredytowej. Tym razem bonusem jest bon na 400 złotych do sklepu morele.net a warunki, dla ludzi, którzy nie mieli od dawna karty w tym banku są bardzo przyjazne.

 

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • w czasie trwania promocji [link] wypełnić na stronie internetowej banku formularz kontaktowy [/link],
  • złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Siplicity lub Citibank World MasterCard,
  • potwierdzić chęć złożenia wniosku,
  • dostarczyć dokumenty potwierdzające dochód,
  • otrzymać i aktywować kartę kredytową

Nagroda

Jeżeli otrzymamy decyzję pozytywną a ponadto w ciągu miesiąca zalogujemy się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej, w kolejnym miesiącu otrzymamy voucher na kwotę 400 złotych do zrealizowania w sklepie morele.net. Voucher zostanie dostarczony w formie elektronicznej poprzez wiadomość w systemie bankowości internetowej.

Otrzymany bon trzeba wykorzystać do dnia 30.11.2016 w jednej transakcji, której wartość to min. 400,01 PLN. Oznacza to, że nie możemy podzielić bonu na kilka zakupów a łączna wartość zakupów musi być wyższa niż wartość bonu.

Musimy pamiętać, żeby przez kolejne 12 miesięcy wykonać co najmniej 1 transakcję miesięcznie gdyż w przeciwnym przypadku bank naliczy nam kartę w wysokości 200 złotych.

Którą kartę wybrać?

W promocji do wyboru mamy 2 karty czyli Citi Siplicity lub Citibank World MasterCard.

W przypadku tej pierwszej może ona być całkowicie darmowa w użytkowaniu. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i jej użytkowanie.  W przypadku drugiej karty, opłaty są dosyć znaczne bo aż 18 złotych miesięcznie, jednak otrzymujemy możliwość udziału w programie World MasterCard oraz szereg zniżek w wielu punktach handlowych i usługowych.

Wybór więc powinien zależeć od tego czy zamierzamy wnioskowaną kartę używać, w jakich okolicznośćiach i jak często

 

Nie zapomnij

 

Trzeba pamiętać, że Bank CitiHandlowy nalicza opłatę za możliwość korzystania z serwisu CitiPhone. Dlatego też warto po otrzymaniu karty wyłączyć możliwość korzystania z tego serwisu, dzięki czemu zaoszczędzimy 6 złotych miesięcznej opłaty za tą przyjemność.

 

[oferta num=49]

You May Also Like

More From Author