mbank_bankier_mbiznes_premiaPrzedwczoraj pisałem o promocji mBanku, który dla przedsiębiorców oferuje premię w wysokości 600 złotych za opłacanie składek ZUS przez okres 12 miesięcy. Zgodnie z zapowiedzią z naszego fanpage’a przedstawiam uzupełnienie tej informacji o możliwość zgarnięcia dodatkowego bonusa w wysokości 200 złotych od serwisu bankier.pl.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • do dnia 31.10.2015 roku [link]dokonać rejestracji podając poprawne dane osobowe na tej stronie[/link], a następnie przy pomocy tej strony wysłać wniosek o mBiznes Konto Start lub mBiznes Konto Komfort,
  • w terminie 1 miesiąca (maksymalnie do 31.10.2015 30.11.2015 roku) zawrzeć z bankiem umowę o jedno z ww. kont
  • uzupełnić wszystkie informacje niezbędne do przekazania premii, w tym numeru uruchomionego rachunku,
  • do 25.12.2015 roku odebrać wiadomość email o przyznaniu nagrody,

 

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które:

  • kiedykolwiek wcześniej wnioskowały o ww. konta,
  • osoby związane zawodowo z mBankiem i serwisem bankier.pl
  • obecni klienci mBanku

 

Pozostałe informacje

Pozostałe warunki dotyczące konta są identyczne jak w opisywanym wcześniej przypadku, tak więc zakładając konto przez Bankier.pl dostaniemy także 600 złotych premii od mBanku. Jedyną drastyczną różnicą, której nie ma w regulaminie promocji mBanku jest brak możliwości uzyskania dodatkowej premii przez obecnych klientów mBanku. Można to interpretować w ten sposób, że jeżeli mamy konto lub inny produkt. W tej sprawie wysłałem zapytanie do organizatora. Jeżeli więc jesteście klientami mBanku (ale nie posiadacie mBiznes Konta), możecie założyć konto w standardowej promocji ale nie dostaniecie premii od bankiera.

Aktualizacja

Promocja została przedłużona o kolejny miesiąc, aby więc skorzystać należy złożyć wniosek do końca października.

[oferta num=41]

 

You May Also Like

More From Author