citi_tablet_kartaO zaletach i wadach karty kredytowej pisałem wielokrotnie, opisując m.in. jak płacić kartą kredytową rachunki domowe. Niskie stopy procentowe sprawiły, że jest to w tym momencie najtańszy pieniądz, jeżeli pominiemy pożyczki hipoteczne. Posiadanie karty kredytowej wiąże się z korzyściami bezpośrednimi, może wiązać się także z przyjemnym bonusem. Taki bonus do 7 lipca 2015 oferuje CitiBank do każdej karty dodając tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Nagroda atrakcyjna, ale trzeba wspomnieć, że wiąże się ona z wzięciem jednej z droższych kart na rynku. Ale po kolei.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • [link]wypełnić na stronie internetowej banku formularz kontaktowy[/link],
  • złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank World MasterCard,
  • dostarczyć dokumenty potwierdzające dochód.

Po otrzymaniu karty musimy:

  • aktywować kartę,
  • wydać w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy przez Bank min. 1000 złotych,
  • zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przez Bank.

Po spełnieniu ww. warunków w pierwszym tygodniu następnego miesiąca powinniśmy otrzymać email z informacją o nagrodzie. Nagroda zostanie dostarczona w ciągu 30 dni od daty przesłania informacji o nagrodzie.

W promocji nie mogą wziąć udziału pracownicy banku oraz osoby, które miały kartę kredytową Citibank od 1.01.2013 roku.

Dodatkowe informacje

Wygląda pięknie, tym bardziej, że po otrzymaniu nagrody możemy bez konsekwencji wypowiedzieć umowę bankowi. Trzeba jednak pamiętać o kilku minusach i, jeżeli nie będziemy korzystać z karty, wypowiedzieć umowę w pierwszym możliwym terminie. A więc po kolei:

  • Karta kosztuje 18 złotych miesięcznie. aby spełnić warunki musimy posiadać kartę przez min. 3 miesiące, tablet kosztował więc nas będzie 54 złote.
  • Po otrzymaniu karty należy niezwłocznie zrezygnować z usługi Citiphone, gdyż kosztuje ona 6 złotych miesięcznie.

Musimy oczywiście także pamiętać o zagrożeniach, które niesie korzystanie z kart kredytowych i nie przesadzić z limitem.

[oferta num=16]

 

 

 

You May Also Like

More From Author