getin_orlen_promocjaNiedawno opisywałem ofertę Motokarty Citibanku, w której w zamian za wzięcie karty kredytowej bank oferuje wideorejestrator i 200 złotowy cashback, a już pojawiła się kolejna oferta dla kierowców. Tym razem jest to wspólna oferta Getin Banku i Orlenu, w której można zyskać 5% zwrot transakcji kartą na stacjach Orlenu. Jest to kolejna ciekawa oferta GetinBanku, który przecież ciągle kontynuuje ofertę konta z Pakietem korzyści czy, pod marką Getin Online Konto Tanie Zakupy z 10% zwrotem na stacjach benzynowych i supermarketach.

Warunki promocji

Warunki promocji nie są zbytnio wygórowane, gdyż mogą do niej przystąpić wszyscy posiadacze Konta GetinUp nie objętych inną promocją. Warunkiem jest przystąpienie do promocji do 29 lutego 2016 roku.

Gdy przystąpimy do promocji, przez 12 miesięcy następujących po sobie (zaczynając od kolejnego po przystąpieniu) musimy:

  • wydać bezgotówkowo kartą min. 300 złotych,
  • zapewnić wpływ z wynagrodzenia (renty, emerytury lub stypendium) w wysokości min. 1000 złotych,
  • zgodzić się na wszystkie zgody marketingowe

 

W każdym miesiącu, w którym spełnimy ww. warunki bank zwróci nam 5% kwoty transakcji kartą wykonanych na stacjach Orlen, przy czym zwrot nie może być większy niż 50 złotych miesięcznie. Zwrot zostanie przekazany na konto do 15 dnia kolejnego miesiąca.  Jak łatwo policzyć maksymalny zwrot w ciągu trwania promocji to 600 złotych.

Dodatkowo, jeżeli podczas otwierania konta i przystępowania do promocji wydamy dyspozycję zamknięcia konta w innym banku, dostaniemy bonus w postaci 23 300 punktów na karcie Vitaj  co przekłada się na możliwość zatankowania za 100 złotych.

Dodatkowe informacje

Prowadzenie Konta GetinUp jest bezpłatne tak jak przelewy i zlecenia stałe zlecone przez bankowość elektroniczną. Karta do konta jest bezpłatna (wybierając kartę Visa Debit), w przypadku rozliczenia w danym miesiącu transakcji bezgotówkowych na min. 300 złotych. w przeciwnym wypadku kosztuje 6,99 PLN.

Podsumowując jest to ciekawe rozwiązanie dla kierowców, którzy na Orlenie zostawiają co miesiąc ponad 600 złotych, co zapewnia w ciągu roku powyżej 300 złotych zwrotu na konto. Dla pozostałych lepszym rozwiązaniem  jest wspomniane już Konto Tanie Zakupy, gdyż możemy tam osiągnąć zwrot 10% niezależnie od stacji benzynowej jednak maksymalna kwota zwrotu w tym przypadku to tylko 300 złotych.

[oferta num=37]

 

You May Also Like

More From Author