ing-konto-premiaKolejny bank wraca do promocji, którą wcześniej zakończył. Tym razem chodzi o ING i o promocję, dzięki której za założenie konta możemy zyskać 100 złotych premii. Warunki promocji nie są zbyt wygórowane. Warto zwrócić uwagę, że udział w promocji wymaga dodatkowej rejestracji w odpowiednim formularzu.

 Warunki promocji

Aby uzyskać obiecaną premię musimy

  • do dnia 31 sierpnia 2015 roku [link]założyć przez przez internet[/link]   lub w oddziale konto wniosek o konto osobiste i kartę debetową
  • do dnia 31 stycznia 2016 roku wypełnić formularz promocji dostępny tutaj,
  • do dnia 30 września 2015 roku zawrzeć umowę rachunku, umowę o korzystanie z bankowości internetowej oraz umowę o kartę debetową,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
  • wykonać płatności kartą na min. 1000 złotych do 31 stycznia 2015 roku
  • utrzymać konto i kartę do 26 lutego 2016 roku

Jeżeli spełnimy te warunki bank przyzna nam premię w wysokości 100 złotych (wypłacane 26 lutego 2016 roku).

Ograniczenia

Podobnie jak poprzednio bank ING bardzo łagodnie podchodzi do ograniczeń dostępności.  Z promocji wyłączeni są tylko klienci, którzy posiadają lub w roku 2014 posiadali Konto z Lwem, Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium dla klientów indywidualnych.

Dodatkowe informacje

Oferowane w promocji Konto Direct jest bardzo tanie w utrzymaniu. Konto jest darmowe, tak jak wypłaty z bankomatów i przelewy internetowe.

Jedyną opłatą związaną z kontem jest opłata za kartę w wysokości 7 złotych, której jednak możemy uniknąć wykonując w danym miesiącu zakupy za 300 złotych.

 [link]Konto można założyć klikając tutaj[/link]

Podsumowanie oferty

[oferta num=26]

 

You May Also Like

More From Author