ing_premia_100_wrzesienING Bankowi Śląskiemu najwyraźniej przypadła do gustu promocja w której obdarowuje klientów premią za otwarcie i utrzymanie konta. I tym razem musimy utrzymać konto przez 6 miesięcy za co dostaniemy premię w wysokości 100 złotych. Jednorazowa premia od banku lub od partnera jest jak widać coraz popularniejsza, bo ciągle trwa promocja BZWBK i Agory w której do zgarnięcia jest 80 złotych.

 Warunki promocji

W obecnej promocji ING, aby uzyskać premię musimy:

  • do dnia 30 września 2015 roku [link]złożyć przez przez internet[/link] wniosek o konto osobiste i kartę debetową
  • do dnia 31 października 2015 roku zawrzeć umowę z bankiem (poprzez przelew 1 PLN lub przez kuriera
  • w przypadku zawierania umowy przez system bankowości elektronicznej do dnia 29 lutego 2016 roku wypełnić formularz promocji dostępny tutaj,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
  • wykonać płatności kartą i/lub płatność poprzez system BLIK na kwotę min. 1000 złotych do 29 lutego 2016 roku (także przez internet)
  • utrzymać konto i kartę do 31 marca 2016 roku

Jeżeli spełnimy te warunki bank przyzna nam premię w wysokości 100 złotych (wypłacane 31 marca 2016 roku).

Ograniczenia

Podobnie jak poprzednio bank ING bardzo łagodnie podchodzi do ograniczeń dostępności.  Z promocji wyłączeni są tylko klienci, którzy posiadali konto w okresie od 1.01.2014 do 31.08.2015 Konto z Lwem, Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium dla klientów indywidualnych.

Dodatkowe informacje

Oferowane w promocji Konto Direct jest bardzo tanie w utrzymaniu. Konto jest darmowe, tak jak wypłaty z bankomatów i przelewy internetowe.

Jedyną opłatą związaną z kontem jest opłata za kartę w wysokości 7 złotych, której jednak możemy uniknąć wykonując w danym miesiącu zakupy za 300 złotych. Najlepiej więc rozłożyć płatności kartą potrzebne do otrzymania premii na kilka miesięcy.

Podsumowanie oferty

[oferta num=36]

 

More From Author