ing-konto-premiaNieoczekiwanie kolejny bank wystąpił z promocją, dzięki której możemy uzyskać 100 złotych premii za utrzymanie konta i płatności kartą.

 

 Warunki promocji

Aby uzyskać obiecaną premię musimy

  • do dnia 15 stycznia 2015 roku złożyć przez przez internet wniosek o konto osobiste i kartę debetową
  • podpisać umowę o konto i kartę, aktywować kartę oraz dostęp do systemu bankowości elektronicznej ING Online do 16 lutego 2015 roku
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  • wykonać płatności kartą na min. 1000 złotych do 15 czerwca 2015 roku
  • utrzymać konto i kartę do 15 lipca 2015 rok

 

Jeżeli spełnimy te warunki bank przyzna nam premię w wysokości 100 złotych (wypłacane 15 lipca), dodatkowo opłaci podatek.

Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

Ograniczenia

ING bardzo łagodnie podchodzi do ograniczeń dostępności.  Z promocji wyłączeni są tylko klienci, którzy posiadają lub w roku 2014 posiadali Konto z Lwem: Direct, Zysk, Zysk + dla firm.

W porównaniu z innymi promocjami to naprawdę minimalne warunki, gdyż np. w promocji konta z premią Mbanku wyłączeni są wszyscy dotychczasowi klienci posiadający ROR w tym banku.

Dodatkowe informacje

Oferowane w promocji Konto Direct jest bardzo tanie w utrzymaniu. Konto jest darmowe, tak jak przelewy i wypłaty z bankomatów i przelewy internetowe.

Jedyną opłatą związaną z kontem jest opłata za kartę w wysokości 7 złotych, której jednak możemy uniknąć wykonując w danym miesiącu zakupy za 200 złotych.

 Konto można założyć klikając tutaj

Podsumowanie oferty

 

[oferta num=1]

 

More From Author