dof2Jak co miesiąc w okolicy 10 dnia miesiąca podsumuję dzisiaj ciekawe oferty bankowego, wg mojego subiektywnego rankingu kont z premią. Liczba ofert, świadczy o tym, że bankowcy i klienci polubili premiowanie za aktywności na koncie, choć z drugiej strony warunki np. procent zwrotów za transakcję kartą powoli stają się coraz mniej atrakcyjne.

W tym miesiącu na pierwszym miejscu plasuje się nieustająca promocja Getin Online z Kontem Tanie Zakupy. Zakładając tam konto otrzymujemy aż 10% zwrotu za transakcje kartą w hipermarketach i na stacjach benzynowych. Niewygórowane warunki do spełnienia i brak konieczności przelewu pensji powoduje, że jest to bardzo atrakcyjna.

Na drugim miejscu w tym miesiącu plasuję odnowioną ofertę Konta 360 stopni z Banku Millenium. Wprawdzie nadal, dzięki promocji w ciągu 6 miesięcy możemy wzbogacić się o 360 złotych, ale niższa pozycja jest związana z mniejszym zwrotem za transakcje kartą (2% zwrotu). Promocja jest jednak atrakcyjna dzięki zwrotowi jaki otrzymujemy za transakcje aplikacją BLIK (aż 10% zwrotu). Warto zwrócić uwagę, że udział w promocji nie jest obwarowany restrykcyjnymi warunkami.

Na dalszych miejscach warte zainteresowania są promocje, w których otrzymujemy jednorazowy bonus za założenie konta i spełnienie dodatkowych warunków. Wśród ofert tych wyróżnia się BZWBK, który w bezpośredniej promocji z Agorą Konta Godnego Polecenia oferuje do 80 złotych za założenie konta. Bonus ten, klienci, którzy nigdy nie mieli Konta Godnego Polecenia mogą zwiększyć do 170 złotych dzięki ofercie z Groupon.pl. Oferta bezpośrednia wkrótce się kończy warto więc pospieszyć się z zakładaniem konta.

 

Równie ciekawą ofertę, ważną do końca miesiąca przygotował ING Bank Śląski, który za założenie konta oraz wydanie w ciągu kilku miesięcy 1000 złotych kartą do konta w marcu wypłaci 100 złotych. Aby zyskać i nie ponosić opłat za kartę musimy wydać min. 300 złotych w miesiącu.

Jeżeli szukamy atrakcyjnie oprocentowanej lokaty warto przyglądnąć się ofercie Toyota Banku z Agorą. Dzięki założeniu Konta Jedynego i założeniu co najmniej jednej lokaty z oprocentowaniem 2,6% oraz drugiej oprocentowanej 2,3% w marcu można dostać od Agory 140 złotych.

W tym miesiącu pojawiła się także promocja Getin Banku skierowana do kierowców. Dzięki przystąpieniu do promocji Tankuj Taniej, bank oferuje 5% zwrotu kwoty transakcji kartą na Orlenie. Dodatkowo można zyskać punkty Vitay o wartości 100 złotych za złożenie dyspozycji zamknięcia konta w innym banku.

Ciągle aktywna jest także promocja Konta Rozsądnego z Alior Banku, oferując 3% zwrotu od transakcji w sklepach spożywczych i hipermarketach. Zwrot ograniczony jest do 50 złotych miesięcznie i 400 złotych rocznie. Niestety w tym przypadku aby dostać zwrot, musimy przelać na konto wynagrodzenie.

Aktywny pozostaje także także mBank promujący eKonto mobilne. Warunki jednak nie powalają, bo w promocji otrzymujemy tylko 2% zwrotu od transakcji kartą i BLIK a ponadto mamy szansę na dodatkowe 50 złotych po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. W sumie w ciągu 6 miesięcy mamy szansę otrzymać 300 złotych.

Ciągle aktywna jest także promocja Pakiet KorzyściKoncie GetinUp Getin Banku, wymaga jednak przelewu wynagrodzenia. Gdy już to zrobimy a dodatkowo wydamy kartą 300 złotych możemy liczyć na Pakiet Korzyści w postaci zwrotu 2% zapłaconych rachunków domowych, 2% rat kredytów zapłaconych w Getin Banku oraz 2% transakcji kartą kredytową. Z każdego rodzaju zwrotu możemy zyskać 30 złotych.

Bezterminowa jest także oferta EKO Konta BOŚ Banku, który kusi klientów dużym jednorazowym bonusem w wysokości 600 złotych, ale obwarowuje go bardzo restrykcyjnymi warunkami. Nie dość że bonus możemy wydać wyłącznie w sklepach Decathlon, to jeszcze decydując się na tą ofertę związujemy się z bankiem na 4 lata. A związanie okupione jest opłatą 10 złotych za kartę jeżeli nie wydamy nią 900 złotych.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą ciekawą ofertą może okazać się propozycja Idea Banku, który oferuje liczne bonusy za przeniesienie konta. W sumie w promocji można zyskać aż 900 złotych.

I na końcu oferta BGŻ BNP Paribas, który z kolei kusi klientów wysokim (4%) oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym oraz darmowym przez 12 miesięcy kredytem. Oferta ta może być atrakcyjna wyłącznie dla osób, które chcą refinansować kredyt w innym banku.

Jak więc widać, miesiąc wrzesień jest kolejnym miesiącem bogatym w promocje bankowe, dzięki którym można zyskać nawet kilkaset złotych w miesiącu. Przypominam, że zawarte tutaj informacje są informacjami na dzień opublikowania artykułów, a aktualne informacje znajdują się na stronie Konta z Premią.

Chciałbym zachęcić także do oglądnięcia mojego pierwszego wideoporadnika pt. „7 sekretów zarabiania na promocjach bankowych„.

More From Author