citibank_telewizor_kartaCitibank, promując swoje karty kredytowe, wyspecjalizował się rozdawaniu różnych gadżetów. Dla mniej aktywnych oferuje gadżet Samsung (tablet, telefon lub smartwatch), dla kierowców rejestrator wideo oraz moneyback za tankowanie a teraz, dla naprawdę dużo wydających kartą oferuje 32-calowy telewizor Samsung 32″ J5100. Ofertę znajdziemy w serwisie groupon.pl

Warunki promocji

Zakwalifikowanie się do promocji nie jest proste. Przede wszystkim skierowana jest ona do osób, które nie posiadały karty kredytowej Citibanku min. od 1.01.2013 roku oraz aktualnie nie wnioskują o nią.

Jeżeli spełnimy ten warunek musimy jeszcze:

 • kupić (albo dostać) kupon w serwisie groupon.pl. Koszt kuponu to 5 złotych, regulamin informuje, że kupony dostępne będą do 31.08.2015 lub do wykupienia 2000 sztuk
 • do 6.09.2015 zarejestrować się w promocji (link będzie przesłany z kuponem),
 • wypełnić wniosek o kartę Citibank World MasterCard i przejść procedurę otrzymania karty a więc przedstawić dokument dochodowy i dostać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
 • otrzymać i aktywować kartę,
 • przez 3 kolejne miesiące przeprowadzić transakcje bezgotówkowe wydając kartą min. 2500 zł w każdym miesiącu. Łącznie musimy więc wydać min. 7500 złotych. Jako pierwszy liczony jest miesiąc kolejny po miesiącu otrzymania karty a więc jeżeli otrzymamy kartę we wrześniu pierwszym miesiącem z obrotem powinien być październik.
 • zalogować się min. 1 raz w serwisie Citibank online w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przez Bank.
 • w dniu przyznania nagrody być posiadaczem karty.

Jeżeli spełnimy wszystkie powyższe warunki do 14 dnia kolejnego miesiąca otrzymamy wiadomość email o przyznaniu nagrody a ciągu kolejnych 30 dni otrzymamy (wysłaną przez Action) nagrodę w postaci obiecanego telewizora Samsung 32″ J5100. Wartość telewizora deklarowana przez bank to 1100 złotych, co mniej więcej odpowiada cenom w sklepach i na allegro. Dlatego dodatkowo bank opłaci podatek dochodowy od nagrody.

Dodatkowe informacje

Karta Citibank World MasterCard nie jest darmowa. Opłata za użytkowanie karty wynosi aż 18 złotych, a będziemy musieli utrzymać kartę przez min. 5 miesięcy. Wydaje się wiec, że będziemy musieli zapłacić 90 złotych. Jest jednak sposób aby jej uniknąć. Otrzymując kartę jesteśmy automatycznie zapisywani do programu lojalnościowego i otrzymujemy 1000 punktów za pierwszą transakcję. W programie możemy wykupić zwolnienie z opłaty za kartę co kosztuje 500 punktów. Dodatkowo za każde wydane 5 złotych otrzymujemy min. 1 punkt, wydając więc 2500 złotych otrzymamy 500 punktów, które zwolnią nas z opłaty 🙂

Oferta jest naprawdę atrakcyjna, choć wydać kartą 2500 złotych przez 3 kolejne miesiące nie jest prosto. Gdy jednak robimy taki obrót warto się zastanowić nad ofertą tym bardziej, że po otrzymaniu nagrody możemy zrezygnować z karty bez żadnych konsekwencji.

[oferta num=30]

You May Also Like

More From Author

2Comments

Add yours
 1. 1
  Grzegorz

  Oferta jest bardzo ciekawa. Szczególnie z uwagi na to,że zbierając punkty nie musimy nawet płacić za utrzymanie karty. Z drugiej strony trzeba się zastanowić czy miesięcznie robimy aż takie duże zakupy na 2500 zł? Widzę również,że oferta na gruponie szybko wygasła tak więc miała bardzo wielu chętnych.
  Sam bym się nad tym poważniej zastanowił. Jakby to było jeszcze dostępne.

  • 2
   szydlot

   Oferta na grouponie jest ciągle aktywna, więc można skorzystać. W mojej ocenie ciężko będzie znaleźć 2000 chętnych, bo choć oferta atrakcyjna to nie każdy może sobie pozwolić na wykręcenie obrotu 2500 miesięcznie i to przez 3 kolejne miesiące.

Comments are closed.