pieniadzeNiewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że ma towar, za który są chętni zapłaci. Tym towarem jest ich pensja a gotowymi do zapłaty są banki które w ten sposób chcą przyciągnąć do siebie klientów. Warto zadbać o swoje finanse i korzystać z tych prezentów.

Statystyczny Polak zmienia konto bankowe bardzo rzadko. Ponosi przy tym coraz wyższe koszty prowadzenia konta, gdyż banki widząc bierność klientów pozwalają sobie na coraz więcej. Przyczyną zmiany banku może być wzięcie kredytu lub zdarzenie w którym straci on zaufanie do dotychczasowej instytucji finansowej, jednak są to przypadki nie za częste. Dlatego coraz częściej spotykamy się z sytuacjami w której bank, aby przyciągnąć do siebie klienta, oferuje mu bonus za założenie konta licząc na spore zyski w przyszłości.

Szczególnie duże premie wypłacają banki w przypadku gdy deklarujemy przelew swojej pensji. Nie tak dawno, BZWBK oferował 700 złotych, w chwili obecnej jeszcze do końca grudnia 1000 złotych można dostać od Credit Agricole. Warunki, aby otrzymać te premie są różne, począwszy od przelewu pensji poprzez wykonanie odpowiedniej ilości transakcji kartą a skończywszy na użytkowaniu aplikacji mobilnej.

Warto korzystać z tych ofert, gdyż są one z reguły powiązane z atrakcyjnymi warunkami prowadzenia konta. Najczęściej jest to konto darmowe z darmowymi wypłatami z bankomatów i niewielką lub zerową opłata za konto. Trzeba jednak pamiętać, żeby dbać o swoje finanse i w momencie gdy bank zacznie podnosić opłaty, rozglądnąć się za inną ofertą, w której będziemy mogli czerpać korzyści z uczynienia bankowi zaszczytu przelewu do niego naszych zarobków. Szczegółową ofertę kont z premią znajdziecie na tej stronie.

More From Author