BZWBK zaskoczył mnie wczoraj smsem o promocji dla posiadaczy kart kredytowych. Dla osób, które dostały smsa o promocji BZWBK proponuje bonus w wysokości 20 złotych za pierwszą płatność o wartości 100 złotych poprzez przelew z karty przy pomocy usługi BZWBK24. To bynajmniej nie oznacza, że zyskujemy 20 złotych, bo trzeba pamiętać, że przelew z karty obłożony jest prowizją w wysokości 3% przy czym opłata nie może być mniejsza niż 5 złotych. Nagród jest tylko 500 więc rozważając skorzystanie z promocji musimy to zrobić szybko.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji musimy:

  • być posiadaczem dowolnej karty kredytowej BZWBK,
  • otrzymać wiadomość o promocji,
  • w dniach 21.07-18.08.2015 wykonać płatność o wartości min. 100 zł poprzez Przelew24 wykonując przelew z rachunku karty poprzez aplikację mobilną lub płatności online wykorzystującą tą usługę.

Gdy spełnimy te warunki a jednocześnie nie jesteśmy pracownikami, bank wypłaci nam nagrodę w wysokości 20 złotych. Nagroda zostanie wypłacona do 18.09.2015 na rachunek karty. Każdy użytkownik może dostać tylko 1 nagrodę niezależnie od ilości posiadanych kart.

Ile możemy zyskać?

Musimy pamiętać, że przelew z rachunku karty nie jest darmowy, gdyż kosztuje 3% (nie mniej niż 5 złotych). Pieniądze za to nie są dodatkowo oprocentowane i spłacić bez dodatkowych odsetek możemy tak jak pozostałe płatności bezgotówkowe. Tym samym, jeżeli nasz zakup jest poniżej 167 złotych zyskamy 15 złotych. Jeżeli zakupy będą większe realne korzyści będą mniejsze a dla kwoty powyżej 666 złotych będziemy musieli dopłacić do transakcji.  Skromnie, ale jeżeli nie mamy lepszej alternatywy (np. poprzez płatność BLIK przez konto 360 stopni z banku Millenium lub konto w mBanku w promocji Allegro) a jednocześnie planujemy zakupy przez internet o wartości 100-200 złotych warto wykorzystać. Oczywiście możemy wykorzystać ten prezent aby obniżyć koszt kredytu. Ale mój stosunek do kredytów konsumpcyjnych Państwo znacie, więc tego nie polecam.

Niepokojący jest zapis, że suma nagród brutto to 10 tys. złotych co sugeruje, że nagród jest tylko 500, dlatego jeżeli chcemy skorzystać z promocji musimy się pospieszyć.

 

More From Author