orange_promocja_25_zwrotuDzisiaj trochę o promocji, która jest atrakcyjna dla osób, które posiadają telefon w firmie Orange. Dzięki założeniu konta i opłacaniu z niego rachunku za telefon Orange można zyskać do 150 złotych zwrotu. Dodatkowymi bonusami są podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego oraz obniżone (lub zniesione) opłaty za limit w koncie. Ponieważ partnerem akcji jest mBank, nie będziemy mogli wziąć w niej udział jeżeli posiadamy konto w tym banku.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 12.11.2015 [link]założyć ROR w Orange Finanse[/link]. Gdy zrealizujemy ten jakże wyszukany możemy skorzystać z 2 promocji, które zapewniają możliwość optymalizacji wydatków.

Promocja „25 złotych mniej za fakturę”

Polega ona na zwrocie przez 6 miesięcy (licząc od pierwszego pełnego po otwarciu konta) 25 złotych miesięcznie po spełnieniu następujących warunków:

  • opłaceniu z konta rachunku na rzecz Orange Polska,
  • zasileniu rachunku co najmniej jednym wpływem na kwotę min. 1000 złotych z konta spoza Orange Finanse

 

Promocja „Dobry Start z Orange Finanse”

Dzięki której po otwarciu konta bank oferuje:

  • przez 3 miesiące od daty otwarcia kotna oprocentowanie w skali 3,5% (w skali roku) do kwoty 10 tys. PLN,
  • promocyjne warunki limitu na koncie. Przy limicie do 1000 złotych limit jest całkowicie darmowy przez okres 6 miesięcy. Przy kwotach pomiędzy 1100 a 4000 złotych oferta obejmuje prowizję (od 1,8%) oraz brak oprocentowania przez okres 3 miesięcy
  • promocyjne warunki Kredytu Gotówkowego do kwoty 4000 złotych

Oczywiście limit w koncie i kredyt gotówkowy jest przyznany pod warunkiem posiadania zdolności kredytowej.

Dodatkowe informacje

Konto otwarte w Orange Finanse jest darmowe, natomiast karta do konta jest darmowa po wykonaniu min. 5 transakcji w danym miesiącu.

Jaki widać na promocji skorzystać mogą przede wszystkim klienci Orange Polska. Pozostałe osoby, choć mogą nieco skorzystać, z pewnością mogą lepiej ulokować swoje środki.

[oferta num=45]

More From Author