mbank_zarabiaj_z_ekontem_mobilnym_3Po krótkiej przerwie także mBank postanowił wrócić do promocji którą już z pewnością znacie. Tak jak poprzednio konto może być przydatne, jeżeli jednak możemy skorzystać z innych promocji, to z pewnością znajdziemy bardziej atrakcyjne warunki. Przykładem może być choćby 3% zwrot za płatności kartą (i 10% za płatności BLIKiem) w Millenium Banku czy 10% zwrot za niektóre transakcje kartą z  Konta Tanie Zakupy Getin Online.

Warunki promocji

Także tym razem bank podchodzi bardzo liberalnie do warunków uczestnictwa, gdyż w promocji mogą wziąć udział klienci, którzy w dniu złożenia wniosku nie mają umowy o ROR z bankiem.

Ponadto aby wziąć udział w promocji należy w okresie promocji czyli od 01.09.2015 do 01.11.2015:

  • [link]złożyć wniosek o otwarcie eKonta Mobilnego wraz z kartą debetową[/link]
  • zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku bankowego

 

Gdy spełnimy warunki możemy liczyć na:

  • premię w wysokości 10 złotych za zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku,
  • w ciągu kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych premię w wysokości 2% płatności kartą i BLIK w punktach handlowo-usługowych (nie więcej niż 50 złotych),
  • uzyskamy pierwszą premię oraz 5 kolejnych premii za płatności, w 6 miesiącu możemy liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 40 złotych.

Aby w danym miesiącu uzyskać zwrot należy w danym miesiącu zapewnić wpływ z rachunku obcego (nie należącego do klienta) w wysokości 1000 złotych, wydanie kartą (i/lub) BLIK min. 250 złotych oraz min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

 

Informacje dodatkowe

Konto jest darmowe, karta jest darmowa pod warunkiem wydania kwoty 200 złotych, w przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata w wysokości 4 złotych.

[oferta num=40]

More From Author

1 Comment

Add yours

Comments are closed.