mbank_ekonto_mobilne_2mBank, postanowił jednak kontynuować promocję „Zarabiaj z eKontem Mobilnym”, jednak w II edycji liberalizuje warunki. Obecna oferta sprawia, że warto się nad nią pochylić, choć wciąż jest sporo ofert na rynku przebijających propozycję mBanku jak choćby Konto 360 w Millenium Banku czy nieśmiertelne Konto Tanie Zakupy z Getin Online.

Warunki promocji

Tym razem warunki nie są tak restrykcyjne jak w pierwszej wersji, bo aby wziąć udział w promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie promocji czyli 01.07.2015 do 31.08.2015:

  • złożą otwarcie eKonta Mobilnego wraz z kartą debetową
  • zawrą umowę o prowadzenie rachunku bankowego

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy w dniu złożenia wniosku nie mają umowy z bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi ROR.

Gdy spełnimy warunki możemy liczyć na:

  • premię w wysokości 10 złotych za zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku,
  • w ciągu kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych premię w wysokości 2% płatności kartą i BLIK w punktach handlowo-usługowych (nie więcej niż 50 złotych),
  • uzyskamy pierwszą premię oraz 5 kolejnych premii za płatności, w 6 miesiącu możemy liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 40 złotych.

Aby w danym miesiącu uzyskać zwrot należy w danym miesiącu zapewnić wpływ z rachunku obcego (nie należącego do klienta) w wysokości 1000 złotych, wydanie kartą (i/lub) BLIK 250 złotych oraz min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

mbank_ekonto_mobilne_1

Informacje dodatkowe

Konto jest darmowe, karta jest darmowa pod warunkiem wydania kwoty 200 złotych, w przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata w wysokości 4 złotych.

 

[oferta num=20]

More From Author