Printscreen oferty (strona banku)
Printscreen oferty (strona banku)

mBank po raz kolejny postanowił zawalczyć o nowych klientów, tym razem proponując ofertę moneybacku z transakcji kartą i internetową aplikacją BLIK. Niestety w promocji wziąć mogą udział tylko nowi klienci banku, a aby uzyskać maksymalną kwotę zwrotu (50 złotych) trzeba wydać karta aż 2500 złotych.

Promocja nie jest więc tak korzystna jak opisywana niedawno oferta Banku BPH, nie wspominając o stale dostępnej ofercie GetinOnline, jednak mimo wszystko dla osób, które z różnych względów nie mogą skorzystać z tamtych promocji, lub wydają kartą wystarczająco dużo może być ona interesująca.

 

Warunki

Co zatem trzeba zrobić aby skorzystać z dobrodziejstwa mBanku i zainkasować moneyback? Po pierwsze musimy w trakcie trwania promocji czyli do 30.06.2015 złożyć wniosek o eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus wraz z kartą debetową a następnie zawrzeć umowę na ww. konta.

 

Gdy to mamy już za sobą, w każdym miesiącu, w którym ubiegamy się o zwrot musimy:

  • zapewnić wpływ min. 1000 złotych na konto,
  • wydać kartą lub BLIKiem min. 250 złotych i nie anulować tych transakcji. Transakcje premiowane to transakcje wykonane w punktach usługowo-handlowych, odpada więc płacenie w internecie.

 

Tak zaopatrzeni w spełnione warunki promocji w kolejnym miesiącu możemy oczekiwać na premię od banku w wysokości 2% obrotu wykonanego kartą i BLIKiem. Maksymalna kwota zwrotu to 50 złotych a bank będzie szczodry przez 6 kolejnych miesięcy licząc od miesiąca drugiego po założeniu konta.

Należy jeszcze zaznaczyć, że promocja jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów mBanku, czyli takich, którzy nie mieli konta osobistego w tym Banku do dnia 08.04.2015 włącznie.

Dodatkowe informacje

  • konto jest darmowe pod warunkiem wpływu w danym miesiącu kalendarzowym 1000 złotych, w przeciwnym wypadku zostanie naliczona opłata w wysokości 5 złotych,
  • karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania nią obrotu w wysokości min. 200 złotych, w przeciwnym wypadku kosztuje 4 złote

 

[oferta num=10]

 

More From Author