dof2Lipiec to koniec większości promocji, które oferowały banki w poprzednim miesiącu a które pozwalały na zgarnięcie bardzo atrakcyjnych bonusów. Na horyzoncie pojawiają się jednak nowe propozycje i to niektóre całkiem interesujące dla ludzi Dbających o Finanse.

Tym razem na pierwszym miejscu stawiam Bank Millenium, który pod koniec czerwca wystartował z promocją Konta 360. Dzięki niemu w ciągu 6 miesięcy możemy wzbogacić się właśnie o 360 złotych, wykonując transakcję kartą (3% zwrotu) i aplikacją BLIK (aż 10% zwrotu). Dodając do tego niskie warunki uczestnictwa w promocji (np. brak konieczności przelewu wynagrodzenia), oferta zdecydowanie wygrywa.

Na drugim miejscu plasuje się nieśmiertelny Getin Online z Kontem Tanie Zakupy. Ciągle można tam zgarnąć aż 10% zwrotu za transakcje kartą w hipermarketach i na stacjach benzynowych. Także tutaj warunki uczestnictwa są bardzo niskie, wystarczy przelać 1000 złotych na konto, niekoniecznie tytułem wynagrodzenia.

Z ciekawą ofertą Konta Rozsądnego wystartował Alior Bank, oferując 3% zwrotu od transakcji w sklepach spożywczych i hipermarketach. Zwrot ograniczony jest do 50 złotych miesięcznie i 400 złotych rocznie. Niestety w tym przypadku aby dostać zwrot, musimy przelać na konto wynagrodzenie.

Również przelew wynagrodzenia potrzebny jest aby uzyskać bonusy w Koncie GetinUp Getin Banku. Gdy już to zrobimy a dodatkowo wydamy kartą 300 złotych możemy liczyć na zwrot 2% zapłaconych rachunków domowych, 2% rat kredytów zapłaconych w Getin Banku oraz 2% transakcji kartą kredytową. Ogólnie możemy zyskać po 30 złotych miesięcznie z każdego rodzaju zwrotu.

Gorzej wygląda oferta EKO Konta BOŚ Banku, który kusi klientów dużym jednorazowym bonusem w wysokości 600 złotych, ale obwarowuje go bardzo restrykcyjnymi warunkami. Nie dość że bonus możemy wydać wyłącznie w sklepach Decathlon, to jeszcze decydując się na tą ofertę związujemy się z bankiem na 4 lata. A związanie okupione jest opłatą 10 złotych za kartę jeżeli nie wydamy nią 900 złotych.

I na końcu oferta BGŻ BNP Paribas, który z kolei chce przyciągnąć klientów wysokim (4%) oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym oraz darmowym kredytem. Oferta ta może być atrakcyjna wyłącznie dla osób, które chcą refinansować kredyt w innym banku.

Jak widać lipiec, choć nie jest tak bogaty w oferty jak poprzedni miesiąc, także może być dobrym miesiącem dla ludzi, którzy chcą korzystać z najlepszych ofert na rynku. Oczywiście wszelkie nowe informacje znajdziecie w podsumowaniu ofert na stronie Konta z Premią.

You May Also Like

More From Author