Zwrot za zakupy spożywcze i paliwo
Zwrot za zakupy spożywcze i paliwo

Jak wspominałem w artykule o Koncie z premią z Credit Agricole, oferta bonusów do kont nie jest aktualnie zbyt bogata, tym bardziej na uwagę zasługuje Konto Tanie Zakupy, w ofercie Getin Online. Może to być skuteczny sposób na obniżenie rachunków za zakupy i paliwo.

Zakładając konto przystępujemy do promocji „Karta Tanie Zakupy III” której regulamin znajdziecie tutaj. Promocja ta daje możliwość otrzymania zwrotu aż 10% wydatków, za które zapłaciliśmy kartą w następujących punktach handlowych:

  • sklepy spożywcze supermarkety
  • sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby i specjalne,
  • sklepy z piwem, winem, alkoholem,
  • ropa naftowa i produkty naftowe – paliwo,
  • stacje serwisowe (z lub bez usług dodatkowych),
  • samoobsługowe stacje benzynowe,
  • stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna.

 

Zwrot jest ograniczony do 40 złotych miesięcznie i 300 złotych rocznie. W promocji można brać udział do 12 miesięcy od założenia konta.

getin_premia

Do promocji kwalifikują się wszystkie osoby, które nie mają ROR w Getin Banku, otworzą w Getin Online „Konto Perfekcyjne” i przystąpią do promocji. Konto jest bezpłatne pod warunkiem zapewnienia wpływu na konto 1000 złotych oraz wykonania operacji bezgotówkowych kartą na min. 400 złotych.

Karta do konta kosztuje 3,99 złotych miesięcznie i opłata ta jest pobierana zawsze w czasie trwania promocji.

Dodatkowo w chwili obecnej możliwe jest także uzyskanie bonusu smartfonowego w wysokości 50 złotych za pierwszy przelew przy pomocy aplikacji mobilnej lub założyć dwumiesięczną Lokatę mobilną oprocentowaną 4% w skali roku.

 

Konto można założyć klikając w ten link

 

Podsumowanie oferty

[oferta num=4]

You May Also Like

More From Author