IdeaBank – kolejna edycja Lokaty Happy – tym razem 4%

IdeaBank – kolejna edycja Lokaty Happy – tym razem 4%

24 czerwca 2015 Wyłączono przez szydlot

ideabank_lokata_happy_2Idea Bank od zawsze ma strategię przyciągania nowych klientów atrakcyjnymi lokatami oprocentowanymi znacznie powyżej rynkowej średniej. Nie inaczej jest i tym razem w kolejnej edycji 3 miesięcznej edycji Lokaty Happy, która daje możliwość zarobienia aż 4% w skali roku.

Oferta Banku skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, co Bank rozumie jako klienta który nigdy wcześniej nie zawarł z bankiem umowy o wniosku o produkt finansowy, nigdy nie złożył wniosku o otwarcie takiego produktu ani nigdy nie ulokował środków pieniężnych na lokatach prowadzonych przez bank.

Gdy spełniamy warunki powyżej mamy możliwość, poprzez stronę internetową banku, złożyć wniosek o lokatę. Lokata zakładana jest na okres 3 miesięcy, oprocentowana 4% w skali roku. Kwota lokaty nie może być mniejsza niż 1000 złotych i nie większa niż 10 000 złotych.

Podsumowując oprocentowanie jest kuszące i warto wziąć pod uwagę gdy mamy wolne środki przeznaczone na lokatę, tym bardziej, że nie wymaga ona założenia konta bankowego. Minusami jest krótki okres i stosunkowo niska kwota maksymalna lokaty.

Karta promocji

Karta promocji
Rodzaj produktuLokata
Status oferty Oferta wygasła
Nagroda0 złotych
WarunkiLokata oprocentowana 4%
OgraniczeniaWyłącznie dla nowych klientów banku