EKOKonto z BOŚ banku czy naprawdę warto

14 czerwca 2015 Wyłączono przez szydlot

BOŚ Bank zakończył niedawno promocję dla aktywnych, w której aktywnie korzystając z konta można było otrzymać nawet kilkaset złotych zwrotu. Teraz zaczął nową promocję w której nagrodą jest bon o wartości 600 złotych do wydania w sklepach Decathlon. Aby dostać premię związujemy się z bankiem aż na 48 miesięcy zobowiązując się wykonać kartą obrót w wysokości 900 złotych miesięcznie.

Warunki promocji

Aby otrzymać bonus należy:

  • podpisać umowę konta osobistego i karty
  • przystąpić do promocji,
  • aktywować kartę najpóźniej do końca miesiąca nastepującego po dacie podspiadnia umowy,
  • wyrazić zgody marketingowe
  • podać adres email.

 

Gdy to zrobimy a jednocześnie nie posiadaliśmy konta w BOŚ Banku w 2015 roku w ciągu 7 lub 30 dni dostaniemy bon o wartości 600 złotych do wykorzystania w sklepach Decathlon.

To z dobrych wiadomości, a teraz czas na ograniczenia, które powodują, że oferta przestaje być atrakcyjna. Skorzystanie z promocji zobowiązuje nas do utrzymania konta i aktywnej karty przez okres 48 miesięcy (4 lata!). W przypadku rozwiązania umowy (także przez Bank ale z winy Klienta), dezaktywacji karty lub braku jej aktywacji jesteśmy zobowiązani do zwrotu całości lub części wartości otrzymanego bonu. Kwota zwrotu jest ustalana w zależności od momentu braku spełnienia warunków promocji i wynosi od 100% (w pierwszym roku) do 25% (w 4 roku),

Bank może rozwiązać umowę (i zażądać zwrotu premii) gdy przez 12 miesięcy nie będzie na rachunku obrotów,  dopuścimy do zadłużenia (ponad ustalony limit) a nawet gdy zaprzestanie świadczenia gdy wycofa to konto z oferty (co jednak byłoby samobójstwem dla banku) Wypowiedzenie jest możliwe także w przypadku podania fałszywych informacji przez Klienta oraz wykorzystywania konta do działalności przestępczej.

 

Ponadto bank nie pobierze opłaty za kartę, która jest bardzo wysoka bo wynosi aż 10 złotych miesięcznie, dopiero gdy wykonamy transakcję kartą na kwotę 900 złotych. Obecnie opłata za konto, przelewy wynosi 0 złotych, darmowe są także bankomaty banku i Euronetu (w innych opłata wynosi 5 złotych) . Nie ma jednak żadnej gwarancji, że bank nie podniesie tych opłat co uczyni promocję jeszcze mniej atrakcyjną.

Podsumowując proponowana przez Bank oferta nie jest atrakcyjna dla osób dbających o finanse, i jeżeli ktoś koniecznie chce otworzyć konto w BOŚ Banku lepiej wybrać standardowe konto oferujące wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i niższe progi darmowości karty.

Karta promocji

Karta promocji
Rodzaj produktuKonto osobiste
Status oferty Oferta wygasła
Nagroda600 złotych
WarunkiNagroda:
- bon o wartości 600 złotych do Decathlonu,

Ograniczenia- brak konta w 2015 roku
- otwarcie konta