dof2Czerwiec to wysyp ofert kont dzięki którym można wzbogacić się o mniejszą lub większą gotówkę. Większość ofert sprowadza się do otworzenia konta i wykonania odpowiedniego obrotu kartą, choć są i bardziej skomplikowane lub ograniczone do poszczególnych usług.

Na pierwszy plan wysuwa się oferta Credit Agricole, dzięki której w 18 miesięcy możemy zgarnąć aż 1000 złotych. Bonus przyznawany jest za założenie konta (pierwszy wpływ na konto), zamknięcie konta w innym banku, opłacanie rachunków domowych z konta oraz oszczędzanie.

W czołówce są także oferty BPH, BNP Paribas i Getin Noble Banku. W tej pierwszej czyli mocno reklamowanej ofercie BPH przez 12 miesięcy będziemy dostawać aż 3% zwrotu transakcji kartą i dodatkowo 50 złotych jeżeli zawnioskujemy o saldo debetowe i utrzymamy go przez 6 miesięcy. Proste zasady sprawiają, że oferta jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza dla osób wydających kartą dużą gotówkę.

BNP Paribas z kolei oferuje konto szczególnie atrakcyjne dla osób robiących dużo zakupów w sieci. Jeżeli zrobimy je w serwisie obsługiwanym przez PayU a dodatkowo zapłacimy kartą wydaną do konta, możemy liczyć na zwrot 3% kwoty którą zapłaciliśmy (ograniczone do 50 PLN miesięcznie). Oferta jest ważna tylko do 11.06, ale można liczyć, że bank przedłuży tą promocję.

Getin Noble Bank ciągle utrzymuje najwyższy moneyback na poziomie 10%. Należny jest on od transakcji kartą na stacjach benzynowych i w supermarketach. Zwrot jest ograniczony do 40 złotych miesięcznie i 300 złotych na jedno konto. Dobrą wiadomością jest to, ze w miesiącu czerwcu Bank przestanie pobierać podatek od nagrody.

Ciekawą i nietypową ofertę przygotował Toyota Bank wspólnie w wydawnictwem Agora. Nie jest to typowy money back, a jednorazowa nagroda za założenie i utrzymanie przez wskazany okres 2 lokat (80-cio dniowej i 6-cio miesięcznej). Nagrodą będzie premia w wysokości 140 złotych wypłacona pod koniec roku. Oferta jest aktualna wyłącznie do 1119.06 trzeba więc się spieszyć.

Na tym tle najsłabiej w mojej ocenie wypadają oferty mBanku i BZWBK. Oferta mBank wprawdzie wygląda bardzo atrakcyjnie, bo oferuje 2% zwrot za transakcję kartą i BLIK, jednak jest ona ograniczona wyłącznie do nowych klientów, którzy nigdy nie posiadali konta w mBanku.

Równie wąską grupę odbiorców ma oferta banku BZWBK, który oferuje zwrot wyłącznie za doładowania i bilety komunikacji miejskiej. Dla osób potrzebujących tych usług może być mimo wszystko przydatna, gdyż zwrot jest całkowity do kwoty 50 złotych miesięcznie.

Podsumowując czerwiec jest miesiącem, w którym osoby dbające o finanse mają bardzo szeroki wybór ofert i każdy może znaleźć coś dla siebie. Zestawienie aktualnych ofert znajdziecie w zestawieniu kont z premią.

You May Also Like

More From Author