citi_tablet_karta3Pod koniec sierpnia skończyła się promocja Banku CitiHandlowego, w której bank na niewygórowanych warunkach oferował gadżet Samsunga za ok. 400 złotych i można było się spodziewać przedłużenia promocji. I tym razem bank nie zawiódł, choć warunki jakie postawił nie są już tak atrakcyjne jak poprzednio.

Dla kierowców, zdecydowanie lepszą ofertą będzie wzięcie MotoKarty Citibank, dzięki której można otrzymać wideorejetrator Mio i do 200 złotych zwrotu za transakcje na stacjach benzynowych. Obecna promocja jest z gadżetem Samsung ma gorsze warunki, ale trzeba przyznać, że skierowana do innej grupy docelowej.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji należy:

 • [link] wypełnić na stronie internetowej banku formularz kontaktowy [/link],
 • złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank World MasterCard,
 • dostarczyć dokumenty potwierdzające dochód,
 • otrzymać i aktywować kartę kredytową

Po otrzymaniu karty musimy:

 • aktywować kartę,
 • zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przez Bank,
 • przez 12 miesięcy w każdym miesiącu wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę.

 

Po spełnieniu pierwszych dwóch warunków w pierwszym tygodniu następnego miesiąca powinniśmy otrzymać email z informacją o nagrodzie. Nagroda zostanie dostarczona w ciągu 30 dni od daty przesłania informacji o nagrodzie. Jeżeli jednak nie wywiążemy się ze zobowiązania wykonywania transakcji przez 12 miesięcy bank naliczy karę umowną w wysokości 300 złotych. Podsumowując jeżeli założymy kartę (i bank podpisze umowę we wrześniu), to nagrodę otrzymamy w październiku, a nasze zobowiązanie to wykonanie od października do września kolejnego roku co najmniej 3 transakcji kartą.

W promocji nie mogą wziąć udziału pracownicy banku oraz osoby, które miały kartę kredytową Citibank od 1.01.2013 roku.

Gdy zdecydujemy się na udział w promocji do wyboru mamy:

 • Tablet Galaxy Tab 3 Lite SM-T1133 (deklarowana wartość to 449 złotych),
 • Telefon Galaxy J1 (deklarowana wartość to 449 złotych),
 • Głośnik Level Box mini EO-SG9000 (deklarowana wartość to 389 złotych)

W rzeczywistości przedmioty te można kupić na allegro za 300-400 złotych.

 Dodatkowe informacje

Trzeba jednak pamiętać o kilku minusach. A więc po kolei:

 • Karta kosztuje 18 złotych miesięcznie. aby spełnić warunki musimy posiadać kartę przez min. 3 miesiące, tablet kosztował więc nas będzie 54 złote. (edycja) Można jednak nie płacić za kartę, gdyż otrzymujemy powitalne 2000 punktów w programie MasterCard World. Ponieważ anulowanie transakcji kosztuje 500 punktów, dzięki temu mamy 4 miesiące karty za darmo.
 • Po otrzymaniu karty należy niezwłocznie zrezygnować z usługi Citiphone, gdyż kosztuje ona 6 złotych miesięcznie.

Nie wygląda tak dobrze jak poprzednio, ale nadal może się opłacać. Jeżeli przyjmiemy, że musimy opłacić kartę przez 8 miesięcy na wspomniane gadżety musimy wydać 144 złote. Przyjmując, że realny koszt tych gadżetów to 350 złotych w ciągu roku wzbogacimy się o ok. 200 złotych.

Musimy oczywiście także pamiętać o zagrożeniach, które niesie korzystanie z kart kredytowych i nie przesadzić z limitem.

[oferta num=35]

 

You May Also Like

More From Author