Print screen strony banku
Print screen strony banku

BZWBK, jest jednym z liderów mojego osobistego rankingu banków, dzięki którym można dbać o finanse. Tym razem jednak promocja skierowana jest do ograniczonej liczby osób a kwota, którą można zyskać na tle innych ofert nie jest oszałamiająca. Plusem oferty na pewno jest natomiast to, że warunki przystąpienia do promocji nie są wygórowane i mogą z niej skorzystać nawet ludzie, którzy niedawno zamknęli konto w tym banku.

Warunki promocji

Aby zakwalifikować się do promocji należy w okresie obowiązywania oferty czyli do 30.06.2015 roku zawrzeć umowę konta osobistego, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podać numer telefonu komórkowego. W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które w dniu podpisani umowy mają inne konto osobiste lub konto wspólne, a także pracownicy Organizatora.

Gdy mamy już konto musimy:

  • zapewnić wpływ min. 500 złotych w danym miesiącu,
  • zakupić bilety komunikacji miejskiej i/lub doładowania telefonu komórkowego przy pomocy aplikacji mobilnej BZWBK24 lub Lekkiego Serwisu Transakcyjnego.

Nagroda w wysokości kwoty zakupu biletów i doładowań, ale nie więcej niż 50 złotych zostanie wypłacona przez 3 kolejne miesiące począwszy od kolejnego miesiąca kalendarzowego po dacie założenia konta. Jak łatwo można obliczyć w promocji można uzyskać maksymalnie 150 złotych.

Inne warunki

Regulamin promocji nie definiuje jakie konto musimy założyć i jaką kartę weźmiemy, dlatego możemy wybrać konto, które nie generuje żadnych kosztów.

[oferta num=11]

You May Also Like

More From Author