bzwbk-comperia-bonusBZWBK od dawna kusi klientów promocjami, zorganizowanymi z rożnymi pośrednikami, w których oferuje dodatkowe bonusy za założenie konta. Tym razem wspólnie z Comperią organizowana jest akcja, w wyniku której możemy zarobić 100 złotych za założenie i używanie konta osobistego i narzędzi płatniczych (karty, BLIK i telefonu). Ponadto jako bonus możemy traktować oprocentowanie konta w wysokości 4%, które bank oferuje do wysokości 4000 złotych.

Warunki promocji

Bank i Comperia nie stawiają zbyt wygórowanych wymagań jeżeli chodzi o możliwość wzięcia udziału w promocji. Wykluczeni się z niej wyłącznie pracownicy banku oraz obecni klienci tzn, osoby, które posiadały w BZWBK konto osobiste w złotych w dniu 15.08.2015 roku lub później.

 

Jeżeli jednak nie mieliście nigdy takiego konta, to aby skorzystać z promocji należy:

  • [link]do 30 czerwca 2016 roku wypełnić formularz rejestracji[/link],
  • potwierdzić rejestrację,
  • zalogować do panelu promocji i kliknąć w link do wniosku o konto
  • do 30 czerwca złożyć wniosek o konto 
  • do 31 sierpnia zawrzeć umowę o konto oraz wykonać co najmniej 6 transakcji płatniczych przy pomocy karty, BLIK lub telefonem.

Nie zapomnijmy także wyrazić zgody na udostępnienie przez Bank informacji do rozliczenia.

Jeżeli spełnimy te warunki to do 23 września powinniśmy za pomocą maila i smsa dostać informację potwierdzającą przyznanie nagrody. Po otrzymaniu tej wiadomości mamy 5 dni aby podać swoje dane teleadresowe. Nagroda w wysokości 100 złotych zostanie przelana na założone konto do 30 września.

Inne informacje

Prowadzenie Konta Godnego Polecenia jest darmowe. Darmowe są również przelewy zlecone przez internet.

W ramach promocji bank zwalnia także z opłat miesięcznych za kartę.

[oferta num=50]

More From Author