dof-bph-20150524Od jakiegoś czasu niespodziewanie uaktywnił się Bank BPH. Jeszcze do 30 czerwca 2015 będzie trwać w tym banku promocja „Pieniądze Cię Lubią!”, w której bank przez 12 miesięcy będzie zwracał 3% transakcji kartą aż do 50 PLN w miesiącu. Dodatkowo jeżeli podpiszemy umowę na limit kredytowy w ramach konta, bank przyzna jednorazową nagrodę w wysokości 50 PLN.

Warunki promocji

Promocja jest bardzo prosta. Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od dnia 2 marca 2015 r. do dnia 30 czerwca 2015 r. otworzyć rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy typu Lubię to! Konto oraz złożyć wniosek o Kartę. Promocja dotyczy osób, które nie były posiadaczami konta osobistego w BPH 1.01.2015 lub później.

Gdy spełnimy te warunki Bank przyzna nam premię w wysokości 3% wartości transakcji kartą wykonanych w punktach handlowo-usługowych na terenie Polski. Maksymalna premia to 50 PLN i będzie przekazana na konto do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu transakcji.

Dodatkowo jeżeli złożymy wniosek o limit w saldzie debetowym na Rachunku i utrzymamy go przez  miesięcy Bank przyzna premię w wysokości 50 PLN. Premia będzie płatna po 6 miesiącach od przyznania limitu.

 

Dodatkowe informacje

Utrzymanie konta Lubię to Konto jest bezpłatne, Bank nie wymaga żadnych wpływów na konto.

Natomiast karta do konta kosztuje 6 PLN/miesięcznie, chyba, że wykonamy 4 transakcję w miesiącu na dowolne kwoty, wtedy karta również staje się bezpłatna.

[oferta num=8]

More From Author