bgz_bnp_paribasBGŻ BNP Paribas do niedawna był liderem w promocji konta bankowego dla Dbających o Finanse, oferując  na swoim iKoncie zwrot 3% od transakcji internetowej niestety Bank nie zdecydował się na przedłużenie tej promocji a zaoferował Klientom nową propozycję pod nazwą Konto Aktywna Pensja. Polega ona na zwiększeniu oprocentowania konta przez 12 miesięcy oraz udostępnieniu darmowego debetu w koncie w wysokości przelewanych zarobków (nie więcej niż 5000 złotych). Oferta może być więc atrakcyjna dla osób, które potrzebują gotówki bo dla pozostali znacznie więcej zyskają np. w ofercie Credit Agricole.

Warunki promocji

Aby zdobyć obiecane bonusy, trzeba najpierw spełnić nastepujące warunki:

  • otworzyć konto w Banku np [link]klikając tutaj[/link],
  • złożyć zlecenie wysyłania przez Bank wynagrodzenia (renty, emerytury, zasiłku itp)
  • złożyć wniosek o kartę i dostęp do dostęp do systemu bankowości telefonicznej i internetowej,
  • nie posiadać konta w Banku przez okres min. 6 miesięcy,
  • nie złożyć sprzeciwu przetwarzania danych osobowych przez bank,

 

Korzyści

Promocja polega na:

  • zastosowaniu w ramach konta promocyjnego (4%) oprocentowania w okresie 12 miesięcy od daty otwarcia konta, przy czym oprocentowanie będzie naliczone od kwoty przelewanego wynagrodzenia (maksymalnie 5 tys. złotych)
  • udostępnieniu bezpłatnego (oprocentowanie i prowizja ze stawką 0) przez 12 miesięcy limitu debetowego w koncie na kwotę przelewanego wynagrodzenia (nie więcej niż 5000 złotych i nie mniej niż 1000 złotych) pod warunkiem złożenia wniosku o limit i uruchomienia go w ciągu 3 miesięcy od daty założenia konta, spełniania zdolności kredytowej.

 

Co to w oznacza w rzeczywistości?

Jeżeli chcemy założyć konto ze względu na oprocentowanie to zyskamy maksymalnie 1-1,5% w stosunku do oprocentowania w innych bankach. Przy kwocie 5000 złotych daje to korzyści rzędu 75 złotych/rok.

Lepszą opcją jest skorzystanie z debetu i przelanie pieniędzy na konto oszczędnościowe. Przy założeniu oprocentowania 3% możemy z tego wyciągnąć (po odliczeniu podatku)  121,50 złotych/rok.

Najbardziej opłacalną opcją jest skorzystanie z darmowego limitu na pokrycie zadłużenia w innym banku. Jeżeli przyjmiemy standardowe oprocentowane konto w wysokości 10%, możemy skorzystać aż 500 złotych/rok.

Dodatkowe informacje

Konto jest darmowe przy zapewnieniu wpływów z wynagrodzenie w danym miesiącu w wysokości 1000 złotych (w przeciwnym wypadku 10 złotych). Karta jest darmowa przy zapewnieniu wykonania w danym miesiącu transakcji na kwotę min. 300 złotych.

Aktualizacja

Informacje o kontynuacji tej promocji znajdziecie tutaj

[oferta num=15]

You May Also Like

More From Author