Konto rozsądne - Alior BankW czerwcu skończyło się sporo ofert, które były bardzo atrakcyjne dla osób Dbających o Finanse. W dalszym ciągu oczywiście obowiązuje promocja Getin Online, w której można zyskać 10% zwrotu od transakcji kartą, ale wybór ofert jest mocno ograniczony. Osoby, które z różnych przyczyn nie załapały się na tamte promocje mogą rozważyć założenie Konta Rozsądnego w Alior Banku, które oferuje 3% zwrotu od transakcji kartą w hipermarketach, supermarketach i sklepach spożywczych.

Warunki promocji

Zasady promocji są bardzo proste. Bonus dostaniemy wyłącznie w miesiącu w którym przelejemy na konto wynagrodzenie, stypendium, emeryturę lub rentę. Kwalifikujemy się do niego także w przypadku gdy nie ukończyliśmy 19 lat. Nie potrzebujemy spełniać tego warunku w miesiącu, w którym otwieramy konto.

W miesiącu, który spełnimy jeden z warunków powyżej Bank naliczy i przekaże w następnym miesiącu, bonus w wysokości 3%, nie więcej niż 50 złotych w miesiącu i nie więcej niż 400 złotych w ciągu roku kalendarzowego.

Zwroty naliczane są od transakcji kartą debetową MasterCard lub naklejką zbliżeniową, zrealizowanych w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach tj. w punktach, które są oznaczone kodem MCC 5411 lub 5499.

Dodatkowe informacje

Aby nie było tak różowo, co miesiąc na klientów czekają opłaty, choć gdy przelewamy wynagrodzenie nie są one zbyt wygórowane.

Zakładając, że na konto przelewamy wynagrodzenie, konto jest darmowe (inaczej 8 złotych za miesiąc). Karta kosztuje w tym wariancie 5 złotych miesięcznie (bez przelewu wynagrodzenia 13 złotych). Opłata nie jest pobierana za naklejkę zbliżeniową, natomiast karta Debit MasterCard NFC jest bezpłatna do października, później będzie kosztować 3 złote. Przelewy (internetowe) są bezpłatne, podobnie jak wyciągnie gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą.

[oferta num=18]

 

 

 

 

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours
  1. 1
    klikaniewreklamy.pl

    Sporo tych obwarowań. Osobom bez stałych wpływów chyba się nie będzie kalkulować. Ale dla klientów, którzy spełniają warunki by uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku – konto w Alior Banku to na pewno ciekawa opcja.

Comments are closed.