mBank tradycyjnie w swojej strategii marketingowej kieruje się zasadą rozdawania bonusów za skorzystania z ich konta ROR. Jest przy tym wyjątkowo liberalny w przyznawaniu nagród, gdyż aby skorzystać z promocji wystarczy w dniu zakładania konta nie posiadać takowego w tym banku. To oraz wysoka kwota zwrotu powoduje, że jest to oferta warta zainteresowania.

Warunki promocji

aby skorzystać z promocji należy:

  • do 01.08.2016 roku [link]złożyć wniosek o eKonto standard lub plus wraz z kartą debetową[/link],
  • zaakceptować regulamin promocji mOkazje
  • zawrzeć umowę o konto.

Gdy to zrobimy możemy liczyć na 3 bonusy:

I. Jeżeli w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku aktywujemy dostęp do rachunku z aplikacji mobilnej otrzymamy od banku 10 złotych, wypłacone w ciągu 20 dni roboczych.

II. W ciągu kolejnych 5 miesięcy bank naliczał będzie premię w wysokości 2% płatności kartą i 4% płatności BLIK, nie więcej jednak niż 50 złotych miesięcznie, Aby uzyskać premię, w danym miesiącu kalendarzowym musimy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 złotych z rachunku nie należącego do nas.

III. jeżeli przez 5 kolejnych miesięcy spełnimy warunki nagrody I i II, otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 240 złotych.

Koszty prowadzenia konta

eKonto standard jest darmowe, natomiast eKonto plus jest darmowe, pod warunkiem zapewnienia wpływów min. 1000 złotych, w przeciwnym wypadku kosztuje 5 PLN. Konto zapewnia

karta do konta jest darmowa pod warunkiem wykonania min. 5 operacji w miesiącu, w przeciwnym wypadku kosztuje 4 złote.

Podsumowanie

Podsumowując jest to ciekawa oferta, z której warto skorzystać, choć na reklamowane 500 złotych mogą liczyć tylko osoby, które wydadzą kartą min. 2500 złotych miesięcznie lub BLIKiem 1250 złotych. Pozostali będą musieli zadowolić się mniejszą kwotą.

[oferta num=51]

More From Author