Millenium Bank - konto 360O poprzedniej promocji, która skończyła się w zeszły czwartek pisałem w czerwcu i miło mi poinformować, że Millenium Bank zdecydował się na przedłużenie promocji aż do listopada. W zasadzie jest to nowa promocja a warunki są gorsze, niż poprzednio, ale ciągle 10% zwrotów za płatności aplikacją BLIK jest bardzo atrakcyjne, tym bardziej, że do transakcji liczą się zakupy w internecie. Uzupełnia to więc niejako lidera wśród moneybacków czyli Konto Tanie Zakupy z GetinOnline, które zwrot oferuje w wysokości 10% za transakcję kartą na stacjach benzynowych i w supermarketach.

Warunki promocji

Jeżeli nie skorzystaliśmy z poprzedniej promocji, to możemy zrobić to teraz. Podobnie jak poprzednio, warunki nie są zbyt wygórowane. Aby przystąpić do promocji należy:

  • ukończyć 18 lat ;),
  • od dnia 01.09.2014 roku nie posiadać w banku konta ROR ani rachunku technicznego w Millenium Bank,
  • w okresie promocji czyli od 28.08.2015 do 22.11.2015 [link]otworzyć Konto 360 stopni lub Konto 360 stopni student wraz z kartą debetową[/link].

Gdy spełnimy powyższe warunki przez 6 kolejnych miesięcy otrzymujemy zwrot w wysokości:

  • 2% kwoty transakcji kartą w punktach handlowo-usługowych i przez internet (nie więcej niż 30 złotych miesięcznie)
  • 10% kwoty transakcji przez aplikację BLIK w punktach handlowo-usługowych i przez internet (nie więcej niż 30 złotych miesięcznie)

Aby jednak otrzymać premię w przypadku konta zwykłego, w danym miesiącu musimy:

  • zapewnić z rachunku zewnętrznego (może być nasz rachunek w innym banku) wpływ na konto w wysokości 1000 złotych,
  • wykonać co najmniej 1 transakcję kartą,
  • zalogować się co najmniej 1 raz w danym miesiącu do aplikacji mobilnej.

Dodatkowe informacje

Jak widać w prosty sposób możemy się wzbogacić o 360 złotych pamiętając jednak o dodatkowych warunkach. Konto i karta są bezpłatne po przelewie w danym miesiącu 1000 złotych oraz 1 transakcji kartą.

Jak widać, jest to więc jeden z nielicznych bank, który premiuje także zakupy w internecie. [link]Zapraszam więc do zakładania konta[/link]. Jeżeli chcecie być informowani o promocjach, przypominam o możliwości zapisu do newslettera.

[oferta num=33]

You May Also Like

More From Author