Sierpniowy przegląd kont bankowych z premią

dof2Przyszedł czas na podsumowanie ofert kont bankowych, dzięki którym możemy skorzystać na różnego rodzaju premiach. Dbając o finanse nie można przegapić kilku ciekawych okazji. Pierwsza trójka w rankingu się nie zmienia, na dalszych miejscach są jednak nowości.

Na pierwszym miejscu w moim rankingu pozostaje Bank Millenium, który do 27.08.2015 oferuje promocję Konta 360 Stopni. Dzięki niemu w ciągu 6 miesięcy możemy wzbogacić się właśnie o 360 złotych, wykonując transakcję kartą (3% zwrotu) i aplikacją BLIK (aż 10% zwrotu). Warto zwrócić uwagę, że udział w promocji nie jest obwarowany restrykcyjnymi warunkami.

Na drugim miejscu plasuje się ciągle aktywna promocja Getin Online z Kontem Tanie Zakupy. Zakładając tam konto otrzymujemy 10% zwrotu za transakcje kartą w hipermarketach i na stacjach benzynowych. Także tutaj warunki uczestnictwa są bardzo niskie, wystarczy przelać 1000 złotych na konto, niekoniecznie tytułem wynagrodzenia.

Ciągle aktywna jest także promocja Konta Rozsądnego z Alior Banku, oferując 3% zwrotu od transakcji w sklepach spożywczych i hipermarketach. Zwrot ograniczony jest do 50 złotych miesięcznie i 400 złotych rocznie. Niestety w tym przypadku aby dostać zwrot, musimy przelać na konto wynagrodzenie.

Do gry wszedł także mBank promując eKonto mobilne. Przystępując do promocji otrzymujemy 2% zwrotu od transakcji kartą i BLIK a ponadto mamy szansę na dodatkowe 50 złotych po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków.

Jeżeli szukamy atrakcyjnie oprocentowanej lokaty warto przyglądnąć się ofercie Toyota Banku z Agorą. Dzięki założeniu Konta Jedynego i założeniu co najmniej jednej lokaty z oprocentowaniem 3% oraz drugiej oprocentowanej 2,6% w lutym można dostać od Agory 140 złotych. Promocja jest mocno ograniczona czasowo dlatego warto się spieszyć z jej wykorzystaniem.

Równie ciekawą ofertę, ważną do końca miesiąca przygotował ING Bank Śląski, który za założenie konta oraz wydanie 1000 złotych kartą do konta w lutym dostaniemy od Banku 100 złotych. Aby zyskać i nie ponosić opłat za kartę musimy wydać min. 300 złotych w miesiącu.

Ciągle aktywna jest także promocja w Koncie GetinUp Getin Banku, wymaga jednak przelewu wynagrodzenia. Gdy już to zrobimy a dodatkowo wydamy kartą 300 złotych możemy liczyć na Pakiet Korzyści w postaci zwrotu 2% zapłaconych rachunków domowych, 2% rat kredytów zapłaconych w Getin Banku oraz 2% transakcji kartą kredytową. Z każdego rodzaju zwrotu możemy zyskać 30 złotych.

Bezterminowa jest także oferta EKO Konta BOŚ Banku, który kusi klientów dużym jednorazowym bonusem w wysokości 600 złotych, ale obwarowuje go bardzo restrykcyjnymi warunkami. Nie dość że bonus możemy wydać wyłącznie w sklepach Decathlon, to jeszcze decydując się na tą ofertę związujemy się z bankiem na 4 lata. A związanie okupione jest opłatą 10 złotych za kartę jeżeli nie wydamy nią 900 złotych.

I na końcu oferta BGŻ BNP Paribas, który z kolei kusi klientów wysokim (4%) oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym oraz darmowym przez 12 miesięcy kredytem. Oferta ta może być atrakcyjna wyłącznie dla osób, które chcą refinansować kredyt w innym banku.

Podsumowując ciągle nie brakuje ofert na których możemy zyskać. Zachęcam zatem do zapoznania się ze szczegółami ofert opisywanymi na blogu. Oczywiście wszelkie nowe informacje znajdziecie w podsumowaniu ofert na stronie Konta z Premią. Jeżeli chcecie otrzymywać informacje na bieżąco zachęcam do zapisu na naszą listę mailingową.

2 comments on Sierpniowy przegląd kont bankowych z premią

  1. jestem ciekawa tego konta z mBanku, z tego co wiem, to jego koszt to 4 złote miesięcznie, ale można być zwolnionym, jeśli dokona się płatności na 200 złotych karta miesięcznie. Oczywiście jest to opłata za kartę, bo samo konto jest darmowe. Mnie ciekawi, czy mając już ekonto w mbanku, na gorszych warunkach (opłata 6 złotych, limit płatności 300 złotych) mogłabym sobie zamienić rodzaj konta na to mobilne, bez konieczności zmiany numeru? Wiem, że czasem taka operacja jest możliwa, ale czy w tym przypadku również?

Dodaj komentarz